Co se stane s vaším tělem, pokud budete pít kokosovou vodu 7 dní? Šokující výsledky za krátký čas!

27.08.2015 19:44
Booom kolem kokosového oleje stále neopadl a jeho účinky jsou mnohými i nadále opěvované. Stále častěji se však mluví také o kokosové vodě, která si v seznamu superpotravin zaslouží přední místo. Pokud nevěříte, tohle vás přesvědčí
Kokosová voda je přímo zázračný nápoj, který za krátký čas ukáže svou sílu! Stačí ho pít 7 dní a hned pocítíte jeho příznivé účinky na vlastní kůži.
 
Zachraňovala životy
 
Kokosová voda je jedna z největších zdrojů elektrolytů na světě. Má velmi podobné složení jako naše krevní plazma, proto ji lze použít ke zvýšení objemu krve jako ideální nouzovou transfuzi krevní plazmy. To je důvod, proč byla používána během válečných časů jako náhrada krve a zachránila mnoho životů během dlouhých a zničujících bitev.
 
I když některým kokosová voda nechutná, je to jedna z nejlepších detoxikačních vod na světě!
 
Bakterie nebudou mít šanci
 
Pokud ji budete pravidelně pít, váš imunitní systém bude posílen! Kokosová voda totiž odstraňuje bakterie, které mohou způsobit různé infekce jako kapavku, onemocnění dásní a také viry, které způsobují nachlazení, infekční nemoci a tyfus. Trpíte chronickou únavou? Kokosová voda vám dodá energii! Stačí vypít denně 40-50 ml. Po doušcích vody budete nejen vitálnější, také zvýší produkci hormonů štítné žlázy. Je vynikající i pro ty, kteří mají problémy s ledvinami, protože působí jako přírodní diuretikum. Odstraní toxiny z těla, doslova pročistí močový trakt a zabrání tvorbě ledvinových kamenů.
 
 
Vyčistí pleť
 
Jelikož má vysokou úroveň vlákniny, je výborná na trávení. Při pravidelném pití eliminuje žaludeční kyselinu. Klidně ji můžete pít i ve větším množství, má totiž nízký obsah tuků. Navíc vás pořádně zasytí a tím sníží chuť k jídlu. Měly by po ní sáhnout majitelé suché i mastné pleti, ale i ti, kteří svádějí nekonečný boj s akné. Stačí pár kapek kokosové vody na vatový tampon, kterým si přetřete pokožku. Nemusíte se obávat, neucpává póry!
 
Další benefity
 
Kokosová voda je úžasná i ve spojení s olivovým olejem. Touto směsí si můžete vyčistit organismus a odstranit střevní parazity.
 
Jeden šálek kokosové vody každé ráno doplní váš organismus o důležité elektrolyty, jejichž nerovnováha může vést dokonce až k hypertenzi nebo vysokému krevnímu tlaku. Jeho účinky ocení i ti, kteří jsou právě po bujaré zábavě. Tento zachránce vás zbaví bolestí hlavy a zároveň doplní vaše tělo o ztracené tekutiny.
 
Toužíte po krásné hydratované a zářivé pleti? Sáhněte po kokosové vodě! Je vynikající i tehdy, pokud jste vyčerpaní po fyzické aktivitě a potřebujete své tělo zregenerovat. Co víc si přát?